• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

G-hair Bahçeşehir Kuaför Güzellik Salonu

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Ebabil Sokak Defne 3 Sitesi No: 4/a Bahçeşehir / Başakşehir / İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Dağaşan

E-Posta Adresi :

ghairbahcesehir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 244 90 12

Whatsapp 2:

0 (530) 244 90 12

Güzellik ve kişisel bakım trendleri sürekli değişmektedir. Bayanlar da bu değişimleri yakından takip etmekte, daha güzel ve daha bakımlı görünebilmek için yoğun bir arayış içerisinde bulunmaktadırlar. Bütün bayanlar daha güzel ve daha bakımlı görünmenin hayalini kurdukları için her zaman gündemlerinin en yoğun kısımlarından birisi güzellik uygulamaları olmaktadır. İstanbul’da faaliyet gösteren G-hair Bahçeşehir Kuaför Güzellik Salonu firmamız bütün beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek niteliktedir.

İstanbul kuaför sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yolumuza devam ediyoruz. İşin mutfağından yetişmiş, uzman ve marifetli personellerimiz ile kişiye özel tasarımlar yapıyor, benzersiz tasarımlara imza atmayı başarıyoruz. Sürekli değişen ve gelişen alanda dinamik yapımızla yeniliklerin takipçisi oluyor, en son ortaya çıkan ürünleri ve en trend kişisel bakım tasarımlarını oldukça hızlı şekilde uygulamalarımıza dahil ediyoruz.

Firma olarak yenilikçi çözümler, profesyonel kadro, zevkli tasarımlar, kaliteli uygulamalar, ekonomik çözümler, doğruluk, dürüstlük hizmet ilkeleriyle yolumuza devam ediyoruz. Özellikle kişisel bakım teknolojileri ve ürünleri alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, en gelişmiş teknolojiler ile hizmet veriyoruz. Deneyimli, profesyonel çalışanlarımızın her biri işini büyük bir heyecanla ve özveriyle yapmakta, kişiye özel uygulamalar ve tasarımlar oluşturmaktadırlar.

G-hair Bahçeşehir Kuaför Güzellik Salonu olarak bütün uygulamalarımızda dünya markası kişisel bakım ürünlerini kullanıyor, en yeni ve en çok tercih edilen ürünleri reyonlarımıza taşıyarak güvenin ve kalitenin merkezi olmayı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR