• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Galaxy Playstation

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sercan Urun

reklam logosu
  • firma instagram

Eğlencenin en keyifli ve konforlu hali Galaxy Playstation tüm irtibat bilgileri, fotoğrafları ile birmilyonnokta.com da. Oyun severleri buluşturan mekanımız dekorasyonu ve konforu ile hizmetinizde. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla gelip Playstation oynayıp eğleneceğiniz, günün stresini atacağınız bir yer. Çeşitli atıştırmalıklar ve içeceklerle eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ankara eğlence adreslerinden biri olan Galaxy Playstation konumu cadde üzerinde olması ve kolay ulaşılabilir olmasıyla dikkat çekiyor. İç mekan dekorasyonu, ışıklandırma sistemleri, rahatlığı ön planda tutan koltukları ile siz oyun severleri rahat ettirmeyi hedefliyor. Ekranların boyutları ve kalitesi oyunlarınızı daha canlı hale getiriyor. Çok katlı ve bol masa seçeneğiyle arkadaşlarınızla gelmek için en ideal yerlerden biriyiz. Özel bir alan isteyen tüm müşterilerimize de hitap eden VİP bölümümüzde de vakit geçirme özelliği sunuyoruz.

Playstation tutkunu her yaştan müşterimizi memnun etmeyi amaç edinen oyun ekibimiz, teknik desteklerde her zaman sizinle iletişim halinde oluyor. Sizi evinizde hissettiriyoruz ve 24 saat açık olarak hizmet vermekteyiz. İkramlarımızdan memnun kalacağınıza inanıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz, bunun için mekan ve oyun konsol temizliklerine ekstra özen göstermekteyiz.

Her zaman uygun fiyatlarımız ve sınırsız ikramlarımızla sizinle beraberiz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Kendinizi evinizde gibi hissetmenizi istiyoruz. Tüm dostlarınız ile gelebileceğiniz saygın ve kaliteli ortamını beğeneceğiniz oyun salonumuza eğlence için tüm oyun severleri arkadaşları ve aileleri ile bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR