• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gamze Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Sainkaplan

Güzellik merkezi olarak hizmet vermekte olan Gamze Beauty isimli firmamız, birmikyonnokta.com üyesi olan şanslı firmalar arasında yer alıyor. Son derece yeni ve farklı yöntemler kullanarak bakımlar yapan, yaptığı bakımlara hayran bıraktıran firmamız yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Bakım denince akla ilk gelen isim olmayı başaran ve bu unvanı kimseye kaptırmayan değerli firmamız, insanların sağlığını düşünüp ilk hizmeti salon temizliğini yaparak vermeye başlamaktadır. Salonunu yedi yirmi dört temiz tutan ve müşterileri ağırlamaya hazırlayan firmamız, bu konuda kendinden çokça söz ettirmektedir. Daha önce eşi benzeri olmamış olan firmamız, adeta kalite kokmaktadır.

Ankara güzellik, g5 masajı, cilt bakımı, cilt masajı, Etimesgut gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama işlemi, kalıcı makyaj işlemi, ipek kirpik işlemi, protez tırnak işlemi, dudak renklendirme işlemi, altın oran kaş tasarımı, yüz maskesi işlemi, manikür, pedikür, takma saç uygulaması, lazer epilasyon ve daha birçok hizmet sunan firmamız, sektöründe tek olmayı başarmıştır. Sizlerin güzellik uzmanı olmanın ve kaliteli hizmetini herkese ulaştırmanın gururunu yaşayan firmamız, ayrıca her bütçeye uygun hizmet vermektedir.

Şok indirimleri ve dev kampanyaları ile oldukça ilgi görmeyi başaran firmamız, indirimleri ile her kesime bakım yapma şansı tanımaktadır. Sizler de bakımınızı en kaliteli yerde, en uygun fiyata yapmak istemez misiniz? Bunun için firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Randevu sistemi ile hizmet vermekte olan firmamızı arayarak dilediğiniz gün ve saate bakım randevusu oluşturabilirsiniz. Güzellik ve bakım hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR