• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garage 258

Adres :

İlbade Mahall. 129. Sk No: 4 Merkez/denizli(2. Sanayi) Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Uz

E-Posta Adresi :

by_caglar@hotmail.de

Whatsapp 1:

0 (554) 703 54 54

Whatsapp 2:

0 (554) 703 54 54

Garage 258

Pasta cila, seramik kaplama, fırçasız oto yıkama, detaylı iç temizlik, detaylı motor yıkama, boya koruma, buharlı oto kuaför, iç dış temizlik,far temizliği, çizik giderme, araç yıkama, tavan koltuk yıkama, köpüklü oto yıkama, köpüksüz oto yıkama, araba yıkama ve araç temizleme merkezi olarak Denizli Merkez de hizmet vermekteyiz.

Garage 258 olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. Otomotiv sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR