• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garaj Rodaj Oto Bakım Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Özdemir

Oto servis ve tamirhane sektöründe hem ülkede hem de sektörde ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim ve hizmet faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayan Garaj Rodaj Oto Bakım Servisi firmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Markamızın hizmet anlayışı çerçevesinde öncelikle önemsediği konulardan ilki müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibidir ve bu amaç doğrultusunda hizmet sunmak ise firmamızın değerleri arasında yer alır. Bu sebeple de İstanbul oto servis ve tamirhane sektörde lider konumda ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacını benimsemektedir.

Firmamızın kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kendini sürekli geliştirerek siz müşterilere en kaliteli ürünün ulaştırılmasını sağlamakta ve bunu en uygun maliyetler ile yapabilmektedir. Bu nedenle de sizler tarafından ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Firmamızın çalışma hayatımız boyunca her zaman kalite ve profesyonellik ile hareket etmekteyiz.

istanbul maltepe pasta cila,istanbul maltepe boya koruma,istanbul maltepe seramik kaplama,istanbul maltepe iç ve dış oto temizleme ,istanbul maltepe iç dış oto yıkama ,istanbul maltepe profesyonel oto yıkama ,maltepe oto bakım servisi,maltepe kaporta boya onarım ,maltepe 2.el oto alım satım ,maltepe kasko trafik dask poliçeleri, istanbul maltepe oto ekspertiz ,maltepe oto kaporta boya,istanbul maltepe oto mekanik ,maltepe oto mekanik bakım onarım ,maltepe kasko ve sigortalı araçların servisi,maltepe kaporta boya mekanik servisi ,maltepe kaporta boya onarım servisi ,istanbul maltepe araç bakım servisi , istanbul maltepe turbo tamiri ,istanbul maltepe motor parlatma ,maltepe egr ve partikül temizliği,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR