• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garanti Gsm

Sektör :

Yetkili Kişi :

Masum Kardaş

Hayatımızın merkezinde yer alan teknolojik cihazlar, çalışmalar ve yenilikler sonucunda sürekli olarak gelişmektedirler. Bu cihazlara hayatımızın her alanında çokça ihtiyaç duymakta olduğumuz için kullanmamız kaçınılmazdır. Bu cihazlar bilindiği üzere bazen arızalanabilirler. Sizin elinizden bir şey gelemeyeceği bu gibi durumlarda yardımınıza yetişmek için biz buradayız. Her türlü tamirat işlemlerinde güvenle tercih edip cihazlarınızı emanet edebileceğiniz adres olarak hizmet vermek bizim için gurur kaynağıdır.

Birçok işimizi halletmemizde kolaylık sağlayan elektronik cihazlarımız için kullanım kolaylığı ve koruma sağlarken aynı zamanda göze de hitap eden telefon ve cihaz aksesuarlarının satışını da gerçekleştirdiğimiz bünyemizde, ideal hizmet anlayışı kapsamında siz değerli müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamak için emek veriyoruz. Antalya elektronik alanında günden güne gelişen teknolojiye bağlı olarak ortaya çıkan tüm yenilikleri itina ile takip ediyor, kendimizi geliştiriyoruz. Bilgi birikimleri ve deneyimlerimiz sayesinde sağladığımız kapsamlı ve kaliteli hizmet, tüm müşterilerimizin memnuniyeti gözetilerek itina ile sunulmaktadır. Alanımızda gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanları bünyemizde bulundurmakta, hizmetlerimizde kullanmaktayız.

Kalitemizden asla ödün vermeyerek ilerlediğimiz bu yolda sizlerin görüş ve önerilerine çok değer vermekteyiz. Bu sayede hem sektörde yükseliyor hem de geniş kitlelere hitap etmek için kedimizi geliştiriyoruz. Sunduğumuz fatura ödeme, TL yükleme, ekran değişimi, batarya değişimi, 2. el telefon alım- satımı, telefon tamiri, aksesuar satışı ve daha birçok hizmetimize kolayca ulaşabileceğiniz güvenli adres olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daima hizmet açığız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR