• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Garantili Arabam Oto Ekspertiz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Arslan - Şakir Arslan

Ülkemiz şartlarında bir araç sahibi olmak son derece masraflıdır. Bir araç alınmak için kimi zaman yıllarda birikim yapılır kimi zaman yüklü borç altına girilir. Fakat iş sadece para ile de bitmiyor. Bir de sağlam araç bulmak mesele. Çoğu araç kazalı, darbeli, hasarlı olabiliyor ve bunlar çeşitli yöntemlerle gizlenerek alıcıya satılabiliyor. Bu da alıcının kısa süre sonra mağduriyetler yaşamaya başlamasına neden oluyor. Oysa ekspertiz ile bütün bunları geride bırakabilir, satın alacağınız aracın A’dan Z’ye ne noksanları var öğrenebilirsiniz. Batman Kozluk’ta faaliyet gösteren Garantili Arabam Oto Ekspertiz firmamız ile bizler uzun yıllardır bölgemiz halkına ekspertiz hizmeti veriyor, araç sahibi olmak isteyenlerin akıllarında hiçbir soru işaretinin kalmasına fırsat vermeyerek mağduriyetleri önceden önlüyoruz. Araçların değerinde satılması için profesyonel, nesnel çözümler üretiyoruz.

Batman otomotiv sektörünün lider firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana tarafsız bir hizmet sergiliyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alıyor, ihtiyaçlarınızı karşılamak için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Her birisi alanında deneyimli, tecrübe sahibi, işini severek, büyük bir özveriyle yapan ekibimizce detaylı kontroller ve incelemeler yaparak güvenli araç sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.

Kaliteden taviz verilmeyen firmamızda her zaman en gelişmiş makinalar ve en yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Bu sayede araçlarınızın kaportasından fren sistemlerine, motorundan güvenlik donanımlarına, beyninden şanzımanına kadar her şeyiyle bakılmakta, detaylı raporlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR