• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gariban Peynircilik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Çakır

Giresun merkez alışveriş denince akla ilk gelen firmamız, Gariban Peynircilik ismiyle siz değerli müşterilerine eşsiz hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor. Doğal ve sağlıklı olan özellikle de kahvaltıda tüketebileceğiniz ürünleri, size en hijyenik, en lezzetli ve en sağlıklı şekilde sunabilmenin haklı gururunu taşıyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla satışını yaptığımız ürünlerimizin mutlaka tadına bakmalı ve doğallığın ve sağlıklı besinlerin eşsiz lezzetine ulaşmalısınız.

Ev yapımı üzüm pekmezinden doğal köy yumurtası satışına kadar, bakliyat satışından tüm süt ve süt ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, sizlere çok uygun fiyatlara organik ürünleri sunmaya devam ediyor.

Özellikle de farklı peynir türleri ile isim yapmış olan firmamızda hemen her türden peyniri kolayca temin edebilir, çok uygun fiyatlara en doğal ve sağlıklı peynirlere erişebilirsiniz. Özellikle de tulum peyniri noktasında oldukça iddialı olduğumuzu, tulum peynirimizin tadına baktığınızda daha iyisini tadamayacağınızı iddia ediyoruz.

Köy yumurtası satışı da yapan firmamız, özel olarak yetiştiriciliği yapılan tavuklardan elde edilmektedir. Normalde marketlerden satın aldığınız yumurtalar çok hızlı bir şekilde özel ilaçlar kullanılarak elde edilen tavuklardan elde edilmektedir, biliyorsunuz. Fakat firmamızda satılan yumurtalar, köyde kendi haline bırakılmış olan tavuklardan elde edildiği için, oldukça doğal, organik ve sağlıklı şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Bu eşsiz ürünlere düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatlara erişebilirsiniz. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR