• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantep Atama Lobisi Yayınevi Dağıtım Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gençay Tez

Birmilyonnokta.com üyesi olan işletmemiz Gaziantep Atama Lobisi Yayınevi Dağıtım Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi eğitim sektörünün önde gelen ismidir. Eğitim sektöründe yapılan yenilikler ve değişimler doğrultusunda kendimizi geliştirerek hizmet veriyoruz. Değerli öğrencilerimiz için daha iyi neler yapabiliriz araştırıyoruz ve gerçekleştiriyoruz.

Gaziantep eğitim sektöründe vermiş olduğumuz hizmet için bilgi ve birikim sahibi eğitmenlerimizle çalışıyoruz. Eğitmenlerimiz aldığı eğitim ve kazandığı tecrübe doğrultusunda hizmet vermektedir. Öğrenci odaklı hizmet veren eğitmenlerimiz işini severek ve büyük bir saygıyla yapar. Bu sayede çalışmalarında oldukça titizdir. Veliler öğrencilerini güvenle bizlere emanet edebilir. Çünkü bizler eğitim için gerekli çalışmaları eksiksiz yapmaktayız.

Son yıllarda eğitim sektöründe birçok değişiklik oldu. Bizler de bu değişikliği yakından takip ediyoruz. Her zaman doğru ve güvenilir eğitim vermek adına çalışmaktayız. Yeniliğe ve gelişime açık kadromuz sayesinde kendimizi yeniliyor, sektörde gerçekleşen gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede öğrencilerimizi güncel koşullara uygun hale getiriyoruz. Bizler farklı kategorilerde sınavlar için eğitim veriyoruz. Öğrencilerimizi uygun sınıflara yerleştiriyor, toplu derslerle birlikte birebir çalışmalar da yapıyoruz. Çeşitli etkinlikler sayesinde öğrencilerimizin eğitimini destekliyoruz. Sınav sürecini doğru kontrol etmek için neler yapılması gerektiğini öğrencilerimize aktarıyoruz. Bizler aynı zamanda velilerle de iletişimi koparmıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizi bu süreçte yalnız bırakmıyor, onları destekliyoruz. Sizler de detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler her zaman doğru eğitim için hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR