• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziosmanpaşa Özel Güneşim Anaokulu

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Şehit Cihan Elkan Sokak No: 5/a Gaziosmanpaşa İstanbul İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Güneş- Bünyamin Güneş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bunyamin@gunesim.k12.tr

Whatsapp 1:

0 (541) 650 58 58

Whatsapp 2:

0 (541) 651 58 58

Whatsapp 3:

0 (541) 650 58 58

Whatsapp 4:

0 (541) 651 58 58
Gaziosmanpaşa Özel Güneşim Anaokulu olarak İstanbul-Gaiosmanpaşa'da sevimli miniklerimize eğitim vermekteyiz.
Gaziosmanpaşa Özel Güneşim Anaokulumuzda ingilizce,Kur'an- Kerim,drana,halk oyunu,satranç gibi hafıza ve zeka gelişimine yönelik eğitimler vermekteyiz.
Öğrencilerimize servis imkanı sunmaktayız.
Anaokulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 2-6 yaş arası öğrencilerilerimize eğitim vermekteyiz.
Eğitim sektörü sürekli olarak veliler ve öğrenciler ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak öğrencilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür.Bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen veli ve öğrenci memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz.
Ayrıca eğitim sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde eğitim sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Gaziosmanpaşa Özel Güneşim Anaokulu olarak sahibiz.
Veli ve öğrencilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.
Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, veli ve öğrenci memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR