• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gazipaşalı Keçiboynuzu Pekmezi

Adres :

Aydın Mahallesi Atatürk Cd. No: 57 Gazipaşa – Alanya / Antalya Antalya » Gazipaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Demiral

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@pekmezimalati.com

Whatsapp 1:

0 (536) 669 86 90

Whatsapp 2:

0 (536) 669 86 90

Gazipaşalı Keçiboynuzu Pekmezi firmasıolarakAntalya-Gazipaşa'da keçiboynuzu pekmezi,nar ekşisi gibi pekmezlerin üretimini yapmaktayız.

Doğup büyüdüğümüz Akdeniz’in en güzel yerlerinden olan Gazipaşa’da, doğa ile iç içe olmamız ve bu topraklardan kopamamamız bize topraklarımızda ne yapabiliriz, bu topraklardan kopmadan insanlarımıza nasıl katkı sağlayabiliriz diye düşündürdü ve çocukluk yaşlarımızdan başlayan doğa sevgisi ile doğanın bize sunduklarını işlemek ve sunum sanatını öğrendik.
Doğal ortamda ve doğal şartlarda yetişen bitkilerimizi sevip onlarla haşır neşir oldukca bize daha sağlıklı ve daha lezzetli meyveler ikram eden toprağın sunduklarını sizin ile paylaşmak istedik.

Normal şartlarda dahi birinci sınıf olankeçiboynuzu ağaçlarımız bu doğa tutkumuz ile beraber ilğilenmemiz neticesinde dünya çapında kalitesini ıspatlmışkeçiboynuzu meyvelerivermeğe başladı. 4 mevsim ilgilenilen ağaçların meyve kalitesi kadar tonajlı üründe bizi buşifa kaynağı bitkileriişlemeğe yönlendirdi. Bu gün 100 ton kapasiteye ulaştığımızkeçiboynuzu pekmezi imalatımızile ürünün markalaşması yanında ilçemizGazipaşa’yıda markalaştırmayı başardık.

Başarımızı farkeden devlet yetkilileri her mevsim ulaşımı münkün olsada kötü olan yollarımızı iyileştirip köyümüze yani üretim tesislerimizin noktalarına kadar içme suyu transferinide başlattılar. 2017 yılının başlarında üretimimizi uluslar arası arenaya çekmemize destek amaçlı KOSGEB de bize desteklerini başlattı.

Farkedilmenin heyecanı ile üretim denemelerine de girdik. Taşlık yamaçlaraada çayıfilizlerini diktik, netice gerçekten inanılmaz oldu. Gerek tadı gerek kalitesi ile standartların üstündedoğal ada çayıelde ettik. Her zerresinden bereket fışkıran bu topraklarda işi profesyonelliğe döndürdükce toprağın bize verdikleri şaşırtmaya devam ediyor.

Tam doğalnar ekşimiziözellikleAlanya‘dan gelen turistler ve ülkemizin 4 bir tarafındaki restaurantlardan gelen talepler neticesinde çok hızlı markalaştırdık. Orjinalnar ekşimizitadan her müşterimiz kulaktan kulaga markamızın yayılmasına sebeb oldu.

Her ürettiğimiz ürünle öncelikle beldemizin, ilçemizinAntalya‘mızın ve ülkemizin doğal ürünlerde gurur kaynağı olmayı başarmanın mutluluğu ile, önümüzdeki süreçte doğallığımızı bozmadan profesyonel ve hijyenik ortam tesislerimiz ile hedeflerimize hızla ilerlemeye devam edeceğiz. Biz bizim gibi toprakla oynaşan çocuklarımız ile kuşaktan kuşaga yöremiz ürünlerini dünya markası olma yolundaki mücadelemizde yılmadan devam edeceğiz.

www.gazipasalipekmez.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR