• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gebze Premium Halı Yıkama Fabrikası

Adres :

Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi No: 24 Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Baş - Erol Güzel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gebzepremium@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 791 09 41

Whatsapp 2:

0 (533) 791 09 41

Firmaya Mesaj Gönder

Gebze Premium Halı Yıkama Fabrikası

Temizlik sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Gebze Premium Halı Yıkama Fabrikası olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR