• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Elektrik

Adres :

Esentepe Mahallesi 2388/2 Sokak No : 183 Sultangazi/istanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Lenger

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 517 20 43

Whatsapp 2:

0 (531) 517 20 43

Whatsapp 3:

0 (537) 720 13 45

Elektrik, insan hayatının vazgeçilmez unsurlarından birisidir. İcat edildiği günden bu yana adeta gelişmelerin lokomotifi olan elektrik alanında her geçen gün yenilikler devam etmekte, hayatın farklı alanlarında, yeni ürünlerde kullanılmayı sürdürmektedir. Bir alanın yaşanılabilir olması için günümüz şartlarında olmazsa olmazlardan birsi elektriktir. Fakat bütün bu avantajlarının yanında elektriğin oldukça dikkat ve uzmanlık gerektiren bir alan olduğu da unutulmamalıdır. En küçük hata hem insan hayatına hem mal kaybına neden olabilir. Dolayısıyla tamir, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri için son derece seçici olmak, işi uzmanına bırakmak gerekir.

İstanbul Sultangazi’de faaliyet gösteren Genç Elektrik firmamız uzun yıllardır kaliteli işlere imza atıyor. Elektriğe dair her e gerekiyorsa yerine getirerek müşterilerinin çözüm ortağı oluyor. İstanbul elektrik elektronik sektörünün örnek firmalarından birisi olarak daima yenilikçi çözümler üretiyoruz. Sektördeki gelişmelerin en yakın takipçisi ve en hızlı uygulayıcısı olarak müşterilerimizi modern çözümlerle buluşturmaktan ve inisiyatif almaktan çekinmiyoruz. Gerek uygulama gerekse ekipman bazında kaliteden ve yenilikten ödün vermiyor, yaşam alanlarının çok daha güvenli, çok daha sağlıklı olmasına çalışıyoruz.

Genç Elektrik olarak her biri alanında uzman, deneyimli ve gelişime açık bir kadro ile çalışıyoruz. İşlerini özveriyle yapan personellerimiz sokak aydınlatma sistemleri, elektrik arıza işleri, elektrik tesisat işleri, çanak anten montajı, uydu kurulumu ve çok daha fazla hizmet ile 7/24 acil destek sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR