• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Genç Elektronik

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Şavlı

Genç Elektronik olarak kağıthane cep telefonu tamiri,kağıthane cep telefon tamircisi,kağıthane cep telefon aksesuar çeşitleri,kağıthane cep telefon teknik servisi,kağıthane en yakın cep servisi,kağıthane bilgisayar tamiri,kağıthane bilgisayar tamircisi,kağıthane telefon aksesuarları,kağıthane kırılmaz cam değişimi,kağıthane cep telefon kılıf değişimi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Genç ElektronikEn kaliteli hizmeti müşterilere ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini amaç edinen bir politikaya sahiptir. Firmamızın uzman kadrosu, yeniliklere açık oluşu ve her koşulda istikrarlı büyüme ve gelişme amacı ile firmamız geçmişten günümüze kurucu değerlerini yitirmeden, sektörde önce olma yolunda ilerlemektedir.

Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır. elektrok,telefon tamiri,telefon teknik servisi sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir bir üretim süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR