• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gençler Oto Motor

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şendoğan Sarı

Otomotiv sektörü ülke genelinde en sık kullanılan ve ülke ekonomisine yön veren sektörler arasındadır. Gençler oto motor olarak da bizler hem müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyor hem de ülke ekonomisine can vermek adına çalışmalar sürdürüyoruz.

Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde oto bakım onarım hizmeti, oto tamir hizmeti, motor tamiri, oto motor revizyon, Wosvagen yedek parça, Wosvagen servisi, Hyundai yedek parça, Hyundai servisi, Opel yedek parça, Opel servisi, Honda yedek parça, Honda servisi, Mercedes yedek parça, Mercedes servisi, Renault yedek parça, Renault servisi, Toyota yedek parça, Toyota servisi, BMW yedek parça, BMW servisi, Audi yedek parça ve Audi servisi hizmetlerimiz mevcuttur.

Firma olarak birkaç firmanın oto yedek parçası yerine birden fazla markanın yedek parça servisini üstlenmiş bulunuyoruz. Tamamı orijinal parça olan yedek parçalarımız depolarımız da tutulmaktadır. İhtiyaç anında stok durumuna göre servisine gönderilen parçalar, en kısa sürede oto tamiri sırasında aracınıza takılmaktadır. Bu alanda çalışan ustalarımız uzun yıllardır Zonguldak oto servis ve tamirhane hizmeti verdikleri için işinin ehli kişilerdir. Kısa süre içerisinde harikalar yaratarak sizlere istediğiniz hizmeti sunarlar.

Oto tamir ve servisi alanında yapılan yenilikleri yakından takip eden firmamız sizlerin ihtiyaçlarınıza hemen cevap verebilmek adına, yeni gelişmeleri hemen servisimiz bünyesinde entegre etmektedir. Bizlerden hizmet almak için iletişim bilgilerimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR