• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gezen Tavuk Yumurtası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Demiroğlu

reklam logosu

İstanbul/ Sultanbeyli’ de faaliyet gösteren firmamız, kendimize ait çiftliğimizde gezerek sağlıklı tavuklarımızın yumurtladığı, günlük taptaze olarak toplanan yumurtalardır. Çiftliğimizde tavuklar hazır yem veya endüstriyel gıdalar ile asla beslenmezler. Gezen Tavuk Yumurtası firmamızda, tavuklarımız doğal buğday, arpa, mısır, tarla bitkisi ve yeşillikleri ile doğadan aldıkları besinler ile beslenirler. Gezen tavuk dendiğinde, hem tavuğun doğal yollarla beslenmesi hem de stressiz bir ortama sahip olması gereklidir. Bu şartlar sağlandığında yumurtalar vitamin açısında oldukça zengin olmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen yumurtaların bir diğer avantajı ise, hiçbir toptancı ve aracı komisyoncu olmadan çiftliğimizden direk müşterilerimize servis edilmesidir.

Günlük taze yumurta tüketmenin faydaları ise; köy yumurtaları D vitamini olarak bulunan güneş ışınları ile aktive olan bir yapıya sahiptir. Yumurta sarısı ise D vitamini bulunduran nadir besinlerdendir. Güneş ışığından faydalanma ile doğal yumurta tüketimi, çocukların gelişim çağlarında oldukça etkilidir.

Sultanbeyli’ ye geldiğinizde çiftliğimize uğrayıp sizlerle tanışma fırsatı yakalamış oluruz. Sizlere hem yumurtalarımız ve sistemimiz hakkında bilgilendirir hem de yumurtalarımızı tatma şansı yakalamış olursunuz. İstanbul ve Türkiye’ nin her yerinden sipariş alan firmamız, yakın mesafeye en kısa sürede ulaştırılmak üzere yola çıkan personellerimiz veya gün sonunda kargolarınız hazırlanıp tarafınıza gönderilecektir. Bizlere 05439034780 veya 05538031274 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Yetkili kişi Yusuf Demiroğlu olmak üzere sizlere cevap vererek en kısa sürede ihtiyaçlarınızı hazırlayacaktır.

Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR