• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Global Harita Mühendislik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onur Akdere - Emre Sevim

reklam logosu
  • firma instagram

Global Harita Mühendislik isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Harita mühendislik adına çığır açmış yenilikleri ile halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız, uyguladığı uygun fiyatlar ile de müşterisini memnun bırakmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve hizmet vermekte olan firmamız, en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Bu sektörde en zirveye çıkmayı başaran ve her geçen gün kendini daha da geliştiren firmamız, tecrübeli, azimli ve atılgan çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor.

Düzce hizmet, harita mühendislik adına birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz; harita çizme, yol projesi çıkarma ve yönetme, kat mülkiyeti alma, arsa ölçümü yapma, parsel ölçümü yapma, arsa değerlendirme ve yatırım yapma hizmeti vermek. Firmamız, sadece çizim işleri ile ilgilenmiyor aynı zamanda arsasını veya mülkünü değerlendirmek isteyen müşterilere de danışmanlık hizmeti veriyor. En iyi şekilde hizmet vermekte olan firmamız, verdiği her hizmette müşterisinden tam not almayı başarmıştır. Uzun zamandır harita mühendislik hizmeti vermekte olan firmamız, adını duyurmuş, müşterisinin güvenini de takdirini de kazanmıştır.

Sizler de bu denli tecrübeli bir çalışan kadrosuna sahip olan firma ile çalışmak ve her işinizde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamıza ait iletişim numarası üzerinden anında ulaşmanız mümkündür. Hemen bizleri arayarak hizmet almak için bir randevu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip ederek geçmiş hizmetlerimizi de görebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR