• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gny Otomotiv

Sektör :

Yetkili Kişi :

Didem Özgüler - Güney Özgüler

Gny Otomotiv, İstanbul’da otomotiv sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Motorlu araçlarınızın bakım ve tüm tamir işlemlerini firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız sadece bir yerden bir yere ulaştırmak için değil aynı zamanda zamanımızın büyük kısmını içinde geçirdiğimiz alanlardır. Bakımlarını ve tamirlerini gecikmeden yaptırmak bizleri olası kötü sonuçlardan korumaktadır.

İstanbul otomotiv sektöründe faaliyette olduğumuz günden bu yana müşterilerimizin ve araçlarının otomotiv alanındaki ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm odaklı sonuçlar sunuyoruz. Uzman ve deneyimli ustalarımızın sağladığı destekle lastik değişim ve satışı, araç muayenesine hazırlık ve araç bakım servisimizle hizmet veriyoruz.

Araçlarınızın seyir performansını etkileyen araç lastiklerinin bakımı güvenli yol tutuşu bakımından oldukça önem teşkil etmektedir ve belirli periodlarla yapılması gerekmektedir. Güvenliğinize en az sizin kadar önem veriyor araç bakım ve değişimlerinizi ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, araçlarınızın yağ değişim işlemi, rot balans ayarı, fren tamiri gibi en az lastik kadar önemli bakım ve tamir ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Öte yandan, seyir halindeyken karşılaşacağınız lastikle ilgili sorunlara karşı lastik yol yardım hizmeti veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzlü hizmet politikamızla hizmet sağlıyoruz. Gny Otomotiv firması ekibi olarak, kullanılan teknolojik aletlerimiz, kaliteli malzeme ve ürünlerimizle üst düzey bir hizmet sunuyoruz. Otomotiv sektöründeki gelişmelere ayak uydurarak kendimizi geliştiriyor, sektördeki yerimizi koruyoruz. Otomotiv sektöründe saygın ve tanınan bir firma olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR