• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Göçükçü Aydın

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydın Usta

  • firma fb
  • firma instagram

Araç sahiplerinin en sık karşılaştıkları problemlerden birisi göçüklerdir. Göçükler doğrudan kaporta üzerinde meydana gelir ve araçların estetiği üzerinde son derece olumsuz etki yapar. Üstelik satış esnasında da araç fiyatlarının bir hayli düşmesine neden olur. Göçükler gün içinde çok farklı gerekçelerle meydana gelebilir. Kimi zaman kendiliğinden de oluşabilir. Eğer doğru müdahale ve doğru ekipmanlar kullanılırsa çoğu göçük kolayca tamir edilebilir. Fakat yanlış müdahale göçüğün çok daha büyümesini sağlayabileceği gibi telafisiz zararlara da yol açabilir. Bunun bilinciyle Malatya Yeşilyurt’ta faaliyet gösteren Göçükçü Aydın firmamız gelişmiş altyapısı ve uzman kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir.

Malatya oto servis ve tamirhane sektöründe yılların birikimi ve deneyimine sahip olan firmamız, başarılarını her geçen gün daha ileriye taşımakta, kendini sürekli geliştirerek fark yaratmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız aralıksız devam etmekte, araçların ilk günkü haline getirilmesi için hummalı çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce müşterimizin güvenini kazandık. Binlerce araçta göçük problemlerini ortadan kaldırdık. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi ve ekipmanlarımızı güncelliyor, her daim en modern yöntemlerle marka ve modeli fark etmeksizin bütün araç gruplarına hizmet sağlıyoruz. Malatya göçük düzeltme, boyasız göçük düzeltme, vakum ile göçük düzeltme, dolu hasarı onarımı, göçük onarımı, kaporta hasar onarımı ve çok daha fazlasını başarıyla yerine getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR