• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gökçe Bahadır Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökçe Bahadır

reklam logosu
  • firma instagram

Uzun ve kıvrık kirpikler, yoğun ve dolgun kaşlar, sağlam ve sağlıklı tırnaklar her kadının istediği özelliklerdendir. Gün geçtikçe gelişen ve değişen teknolojik özellikler sayesinde bunlar gibi pek çok güzellik hizmeti de geniş kitlelere ulaştırabilmektedir.

Firmamız uzun yıllardır hizmet verdiği bu sektörde İstanbul güzellik merkezi hizmeti sunan pek çok firmaya karşın güçlü altyapısı ile lider konumdadır. Gökçe Bahadır Beauty olarak vizon kirpikten kaş lifting uygulamasına, kaş laminasyonundan kaş keratin bakımına, kaş lifting uygulamasından 3D kıl tekniğine onlarca farklı hizmeti üst düzey kalitede müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca kalıcı oje uygulaması ve protez tırnak uygulaması hizmetlerimiz ile de müşterilerimizin bu konulardaki istek ve ihtiyaçlarını da profesyonel olarak karşılamaktayız.

Sektörde yer alan çoğu firma kaş şekillendirme konusunda pek çok hata yapmaktadır. Rastgele şekilde ve hep aynı modelde alınan kaşlar bu hataların başında gelmektedir. Ancak kaşlar, her bireyin kendine has olan cilt şekline ve cilt tipine göre belirlenen ölçülerde, düzgün biçimlerde titizlikle şekillendirilmelidir. Firmamız işinin ehli kadromuz ve gerekli eğitimleri tamamlamış elemanlarımız ile birlikte profesyonel olarak onlarca hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Üst düzey kalitedeki hizmetlerimizi uygun fiyat anlayışımızla birlikte müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Firmamızın sektörde yer alan onlarca firmaya karşın sunduğu üst düzey hijyenik ortamlar ile de geniş müşteri kitlelerine hizmet vererek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Düzenli olarak temizlenip dezenfekte edilen hizmet alanlarımızla birlikte güvenli ve sağlıklı hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR