• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökçe Kardeşler Elektrik

Adres :

Kalkan İslamlar Mahallesi Akbel Sokak Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Gökçe

E-Posta Adresi :

omr.g487@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 483 03 32

Whatsapp 2:

0 (535) 483 03 32

Gökçe Kardeşler Elektrik sunduğu hizmet ve ürün kalitesiyle lider olma hedefini sürdüren, müşterilerinden aldığı güç ve güven ile kendini geliştiren bir firmadır. İstek ve ihtiyaçların en kısa sürede yerine getirilmesi için teknolojik değişimi takip ilkesiyle çalışmaktadır. En doğru seçimi en kısa zamanda sunmak amacıyla Kaş Elektrik sektöründe değerli müşterilerimize gece gündüz hizmet vermektedir.

Tecrübeli ve sertifikalı personeli ile ekip çalışmasını rehber edinen firmamız, bakım onarım faaliyetlerinin yanında anahtar teslimi iş yaparak hem çözüm ortağı olmakta hem de kaliteyi ekonomik olarak sunmaktadır. Bu güne kadar birçok projede yer alan “Gökçe Kardeşler Elektrik” başarı çıtasını her geçen gün yukarılara çıkartarak hak ettiği yerde varlığını sürdürmektedir.

Elektrik hizmeti yenilikçi ve gelişmeye açık olmak zorundadır. Bu bilinç ile hareket ederek müşterilerimiz için akla gelen ilk firma olmaya gayret etmekteyiz. İş sağlığı güvenliği ile yasal sınırlar dâhilinde çalışarak her türlü tesisat, sistem, tamir, montaj ve aydınlatma taleplerine cevap vermekte, aynı zamanda bu konularda danışmanlık yapmaktayız.

İşimizi icra ederken çevreye ve canlıya saygı gösteren anlayışımız ile örnek olmakta ve bu özelliğimiz ile hizmet alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Planlı ve programlı çalışarak müşterilerimizin zaman yönetimine eşlik etmekteyiz. Firmamızı farklı kılan yeteneklerimiz rakiplerimiz tarafından da takdir edilmektedir. Kurumumuz dürüst, güvenilir ve ilkeli değerleriyle müşterilerinin yanında olmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR