• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gökçen Gökçe Beauty Academy

firma adresi

Adres :

Sarıgöl Mahallesi Ordu Caddesi No : 75/ B İstanbul » Gaziosmanpaşa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nursel Sarıbaş Gökçe
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 151 64 44

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Gökçen Gökçe Beauty Academy merkezimiz olarak sizlere güzellik uygulamalarımızı profesyonel bir şekilde veriyoruz. Herkese uygun hizmetlerimizle kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Hangi tür hizmet alıyorsanız alın en ince detayına kadar ilgili ve kusursuz bir hizmet alacaksınız. Siz danışanlarımızın değerli vaktini güzellik uygulamalarına ayırıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sizlere profesyonel dokunuşlarla kaliteli güzellik hizmetleri sunuyoruz.

En güvenilir güzellik merkezi olarak sizlere aradığınız ve ihtiyacınız olan hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. Merkezimiz sizler için konforlu ve renkli bir şekilde dizayn edilmiştir. Hizmetleriniz için beklerken sıkılmadan ve güler yüzlü personellerimizle keyifli bir hizmet süreci geçireceksiniz. Kullandığımız malzemeler kaliteli olanlardan seçilmektedir. Verdiğimiz hizmetleri uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için her bir detay üzerinde titizlikle duruyoruz. Kullandığımız malzemelerin hijyenik olmasına çok dikkat ediyoruz.

Cilt bakımlarımızla sizleri daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyoruz. Farklı çeşit cilt bakımlarımızla herkese uygun hizmetlerimiz mevcuttur. Kilosundan memnun olmayanlar için pasif jimnastik, lenf drenaj, G5 gibi zayıflatma hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz. Sonuç odaklı lazer epilasyon hizmetlerimizden herkes memnun olmuş bir şekilde merkezimizden ayrılıyor. Dövme sildirme, nail art, ipek kirpik , kirpik lifting, saç ve kaş çoğaltma gibi geniş hizmet yelpazemizle herkesi merkezimize bekliyoruz. İstanbul güzellik merkezi alanında memnuniyet garantili hizmetlerimizle tercih edilmeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir veya merkezimize uğrayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR