• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göke Halı Yıkama ve Oto Yıkama

Adres :

Fuat Morel Mahallesi 2894 Sokak No: 53 Yenişehir/mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Göke - Kevser Göke

E-Posta Adresi :

kevsergoke33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 638 11 38

Whatsapp 2:

0 (535) 863 85 12

Göke Halı Yıkama ve Oto Yıkamaolarak MersinToroslar da hizmet vermekte oluphalı yıkama,halı yıkamacı,koltuk yıkama,yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama,stor perde yıkama,zebra perde yıkama,cami halısı yıkama,halıflex yıkama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR