• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göksu Prestij Garage

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Başaran

Araçlarımız bizler için çok önemlidir. Günlük yaşamda sürekli olarak kullanırız. Bir yere giderken ya da tatile çıktığımız zaman aracımızla gidebiliriz ya da herhangi bir iş seyahatine gidiyor olabiliriz. Bu da uzun yola dayanıklı olmalarını gerektirir. Bu yüzden de sürekli olarak bakım ve kontrollerini yaptırmamız gerekmektedir. Onlar da bizim gibi bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Düzenli olarak kontrole götürülmelidirler. İşte bizde Göksu Prestij Garage olarak sizlere Ankara’da bu hizmeti sunmaktayız.

Araçlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Aracınızın her türlü bakım işlemi ve sorunuyla ilgilenmekte ve temizliğini yapmaktayız. Ankara oto aksesuar ve modifiye olarak her türlü hizmetimiz mevcuttur. Öncelikli olarak aracınızın temizlik işlemiyle ilgilenmekte detaylı iç dış yıkamamız mevcuttur. Yine oto yıkama, pasta cila, oto tavan temizliği, oto koltuk yıkama gibi işlemlerimiz mevcuttur. Araçlarımız içinde nerdeyse bütün günü geçirdiğimiz yerlerdir bu yüzden de temiz olmaları çok önemlidir. Çünkü kirli bir araca binersek biz ve üstümüzde kirlenir. Bu yüzden araçlarınızın temizliğini detaylı bir şekilde yapmaktayız.

Yine araçlarınız oluşabilecek herhangi bir hasar ve çizikler için çizik giderme işlemimiz mevcuttur. Cam film uygulamamızda mevcut olmaktadır. Araçlarına işlemler uygulanırken en kaliteli ürünler kullanılmakta olup işlemlerimiz özenle ve titizlikle işinde uzman kişilerce yapılmaktadır. Aracınızın bakımı yapılırken son teknolojilerden de faydalanılmakta ve işlemlerimiz hızlı bir şekilde güvenle yapılmaktadır. Gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR