• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gölbaşı Elektrik ( Odunpazarı Elektrik Tesisat Firması )

Adres :

- Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Gölbaşı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 267 38 22

Odunpazarı’nda halkımızın ve esnafımızın her zaman elektriksel işlerini yapan firmamız Gölbaşı Elektrik (Odunpazarı Elektrik Tesisat Firması) olarak birmilyonnokta.com işbirliğinde hizmetlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Elektrik arızlarında meydana gelen tüm işlemleri yapmaktayız. Aynı zamanda tesisat yenileme, sistem kurulumları ve genel arızlarınızda bizi her zaman arayabiliyorsunuz. Elektrik sistemlerinden oluşabilecek sorunlar can kaybıyla sonuçlanabilecek tehlikelere davetiye çıkardığı için lütfen yenileme işlemlerinizi de yaptırmayı unutmayınız.

Güç kesintilerini giderip, prizlerinizin onarımlarını yapıyor, iç ve dış mekan aydınlatmalarında hizmet sunuyoruz. Görüntülü diyafon ve otomasyon sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Özetle tüm elektrik tesisatında bilgi ve donanıma sahibiz. Tercih edilen bir firma olmamız iş tecrübemizi ve teknik bilgilerimizi her geçen gün arttırmaktadır. Sizlerin tamirat ve yenileme işlemlerini yaptığımızda memnun kalmanız için büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Eskişehir elektronik arıza ve tesisat işlemlerinde dikkatli davranıyor, çevredeki yapı ve mekanların güvenliğini titizlikle inceliyor iş güvenliği anlamında sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Yeni çıkan teknolojisi ve koruması yüksek cihazları eskileriyle değiştiriyoruz. Henüz tamamlanmamış inşaat sahalarında bulunan yapılarda, evlerde, iş yerlerinizde ve çeşitli mekanlarda hizmet verdiğimiz için ihtiyacınız olan işlemler için bize mutlaka ulaşınız. Arıza çıkabilecek durumları önceden tahmin etmemiz çok zor olabilir. Ancak eskiyen, sık sık sorun çıkaran, size güven vermeyen elektrik tesisatlarınızı, prizlerinizi, aydınlatmalarınızı yenileme yaptırabilirsiniz. Personelleriniz, çevrede bulunan komşularınız, aileniz ve sizin can ve mal güvenliğini her zaman önemseyerek hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR