• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gold Center

Adres :

Gap Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Barış Apt. No: 76/b Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Tunç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

furkantnc@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 012 21 00

Whatsapp 2:

0 (538) 942 21 23

Gold Center, ülkemizdeki en prestijli işletmelerin kendilerine yer bulabildikleri ve kendilerine yeni iş fırsatları yakalamalarını sağlayan dijital işletme kataloğu olan birmilyonnokta.com platformunun en aktif üyelerinden biri olarak Batman takı ve aksesuar sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle kadınlar arasında çok popüler olan ve sevilen takı ve aksesuarlar arasında altından üretilenlerin yeri çok başkadır. 5000 yıldan uzun süredir dünya ekonomisinin bel kemiğini oluşturan bu paslanmaz, parlak ve değerli metal, günümüzde de çekiciliğini arttırarak sürdürmektedir.

Özellikle düğün ve nişanlarda takılması kültürümüzün önemli geleneklerinden olan altın, aynı zamanda dolandırıcıların da gözlerine kestirdikleri metallerden biri olduğundan dolayı ister takı ister nişan ve düğünde mutlu çifte takılmak amacıyla alınıyor olsun, güvenilir yerlerden alınması şart olan şeylerden biri haline gelmiştir.

Müşterilerine birçok farklı takı tasarımı sunan Gold Center, her zevke uygun, her kıyafetle ve her ortamda takılabilecek onlarca çeşit orijinal takı tasarımlarıyla müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Altının yanında gümüş ve pırlanta, elmas gibi değerli metal ve taşlarla bezeli takı ve aksesuarlarında bulunabildiği işletme, sürekli yenilen geniş koleksiyonuyla müşterilerine her ziyaretlerinde farklı ürünler gösterebilmektedir. Modern ve geleneksel tasarımların içi içe geçtiği kolye, bilezik, alyans, yüzük satışlarının yanında gram altın satışı da gerçekleştiren işletme, kendilerinden alınan bütün ürünlere %100 orijinallik garantisi de vermektedir.

Batman’da faaliyet gösteren kuyumcular arasında özel bir yer edinmeyi başaran işletme, müşterilerinin duyduğun güvenle kapılarını açmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar