• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gold Estetik ve Güzellik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Bademci--gamze Ekinci

reklam logosu

LAZER EPİLASYON

GÜZELLİK VE BAKIM

KLASİK MASAJ SALONU

VİCUT BAKIM

YÜZ TEDAVİLERİ

CİLT BAKIM

KİMYASAL PEELİNG

Gold Estetik ve Güzellik

İzmir Alsancak'ta hizmet vermekte olan işletmemiz siz değerli müşterilerimize kalıcı oje, lazer epilasyon, manikür pedikür, cilt bakımı, ipek kirpik, yüz tedavileri, kaş dizayn,microblyidingkaş, kimyasalpeelingve vücut bakım işlemlerimiz ile faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Kadınlar için önemi tartışılmaz olan güzellik salonları en uğrak noktalarıdır. İşletmemizde çalışan estetiysen arkadaşlarımız alanında en iyi eğitimleri almış ve her geçen gün kendini yenileyen kişilerdir. Güler yüzlü ve işini severek yapan uzman kadromuzdan yararlanmak için sizleri bir kahveye bekleriz. Ayrıca özel gün indirim ve kampanyalarımız sayesinde uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Güzelliğinize güzellik katmak için mutlaka bizi tercih edin asla pişman olmazsınız.

Lazer işlemini son teknoloji cihazımızla yapmaktayız bu sayede sizleri istenmeyen tüylerden kurtarıyoruz. Acısız bir işlemdir. En zorlu bölgelerden en iyi sonuçları almaktayız. İlk seanslarımızdan itibaren dökülmeler ile gözle görülür azalmalar yaşatıyoruz. Halk arasında kötü bilinen lazer işleminin hiçbir zararı yoktur. Lazer ışınları sadece kıl köküne kadar ulaşabilir.

Cilt bakımı işlemine başlamadan önce cilt tipinizi belirleyip cildinize göre işlem uygulaması yapıyoruz. Temiz görünen cildin altında neler olduğunu göremeyiz. Bu yüzden bakım şarttır.

Sektörümüzdeki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek işletmemizi gelişen yenilikler üzerine yenilemekteyiz. İşlemlerde kullandığımız tüm cihazlar son model ekipmanlardır ve bakımda kullandığımız ürünler iyi bir markanın ürünleridir. Her işlem sonrası cihazlarımızın özel dezenfektanı ile dezenfeksiyon işlemini sağlamaktayız. Sizlerin sağlığını ve memnuniyetini düşünerek sürekli olarak salonumuzu hijyen kurallarına uyarak temizliğini sağlamaktayız. Kaliteyi bizle hissedin.

Daha fazla bilgi ve detay için 0(212) 464 60 04 numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR