• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gold Oto Kuaför

Adres :

Afyon Merkez Ataköy Kanlıca Mahallesi Kanlıca Tokiler ( Elmas Market Yanı ) Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Budak

E-Posta Adresi :

sametbudak003@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (544) 209 01 77

Ulaşım konusunda hayatın vazgeçilmezi arasında yerini araçların da her şey gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır. Uzakları yakın eden, günümüz hız çağında daha çabuk ulaşım olanağı sayesinde zaman kazandıran araçlar, ulaşım konusundaki önemleri kadar bakım konusunda da aynı hassasiyete sahip olmak isterler.

Bizler de Gold Oto Kuaför olarak siz değerli müşterilerimizin en önemlileri olan araçlarınıza hak ettiği kaliteli ve güvenilir bakımı sunabilmek için Afyonkarahisar otomotiv sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini titizlik içerisinde ve severek yapan çalışma ekibimiz ile sizlerin araçlarını tıpkı kendi araçlarımız gibi görerek hareket ediyoruz.

Oto kuaför konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti siz değerli müşterilerimize sunan işletmemiz ayrıca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ücretsiz vale servisi hizmeti de sunmaktadır. Her şeyi sizlere daha iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için yapan işletmemiz Afyonkarahisar’ın merkezinde bulunmaktadır.

Sektör içerisinde bulunduğumuz ilk günden bu yana hep % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden Gold Oto Kuaför olarak hala aynı hizmet anlayışı içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Çünkü geçen onca yıl içerisinde bizlere layık gördüğünüz güven duygusunu asla kaybetmemek aksine daha da arttırmak istiyoruz.

Kaliteli oto kuaför hizmetini sizlere en uygun fiyata ve aynı zamanda en güvenilir şekilde sumaya özen göstererek daha fazla araçların bu bakımı sağlayabilmesini istiyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilmek herkesin hakkıdır düşüncesi içerisinde hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR