• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Görgülü Kardeşler Oto Servis

firma adresi

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Sanayi Sitesi A Blok No : 6/6 Bolu » Gerede
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Görgülü
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 054 03 14
firma wp

Whatsapp 2:

0 (530) 176 32 14

  • firma fb

Bolu ili Gerede ilçesinde siz değerli müşterilerine kaliteli, uzman, sorunsuz ve hatasız olarak hizmet sunan Görgülü Kardeşler Oto Servis isimli işletmemiz ortaya koyduğu bu önemli hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak geniş bir fiziki alan sahip olmaktayız. Sahip olduğumuz fiziki alan sayesinde müşterilerimizin sıra beklemeden hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde bulunan usta sayısı da fazla olmaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellikler müşterilerimizin her zaman en hızlı şekilde hizmet almalarını sağlamaktadır. İşletme olarak ortaya koyduğumuz oto servis hizmetlerini her zaman en uygun fiyatlar ile sunmakta ve sizlerin maddi zorluk çekmemenizi sağlamaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetler esnasında her zaman kaliteli ve orijinal malzemeler kullanmakta ve hizmetlerimizin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktayız. İşletmemiz bünyesinde kullanılan teknolojik sistemler sayesinde araçlarınız da bulunan arızaların direkt olarak tespit edilmesini ve bu sayede aracınızın en kısa süre içerisinde onarılmasını sağlamaktayız. Bu teknolojik sistemler sayesinde arızayı bulabilmek için gereksiz müdahaleler yapma konusunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz hem hızlı hizmetler alma hem de çok daha uygun fiyatlar ödeme şanslarına sahip olmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde hızlı, güvenli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer Bolu oto servis sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR