• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözcü Güvenlik Sistemleri

Adres :

Kurtuluş Mh. 2029sk. No8/a Efeler/aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Battal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

battalsinan009@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 397 76 99

Whatsapp 2:

0 (555) 097 76 99

Firmamız; Aydın bilgisayar bilişim sektöründe güvenlik sistemler diafon kurulumu, aydınlatma, yangın alarmı konularında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız siz değerli müşterilerimizin ev iş yerlerinde ihtiyacı olabilecek güvenlik kameralarının kurulum, montaj ve teknik hizmet servilerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektir. Kurulum ve montajı alanında profesyonel teknik ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli teknik ekibimiz ile birlikte müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak, kendimizi yenilemek ve geliştirmek adına güncel teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin daha huzurlu ve daha güvenli bir ortamda yaşayabilmeniz için hizmet vermektedir. Sektörde edindiğimiz deneyimlerimiz ile müşterilerimize en sorunsuz ve son teknoloji sistemleri sunmaktayız. Bununla birlikte firmamız kurulumunu yaptığı güvenlik kameralarının kullanım ömrü uzundur. Gündüz çekimlerinin yanı sıra gece koşullarında da net bir görüntü alır. 7 gün 24 saat aralıksız olarak çekim yapar. Firmamız kurulumunu yaptığı ürünlerin gerek pazarlama ve satışında, gerekse satış sonrası verdiği teknik destek ile her zaman müşterilerimizin yanındadır. Alanında tecrübeli teknik servisimiz her türlü ihtiyacınızda gelip gerekli incelemeleri yapmaktadır. Ev ve iş yerleriniz için en uygun güvenlik Firmamız güvenlik sektöründe önde gelen kullanımı kolay markalar ile çalışmaktadır.

Firmamızın hedefi müşterilerimizin istek ve taleplerini en mükemmel şekilde yerine getirerek ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırmaktır. Böylelikle sektördeki faaliyet alanımızda lider olmak ve pazar payımızı arttırarak müşterilerimizin güvenliğini, mutluluğunu ve konforunu sağlamayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR