• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Yetkin

Elektronik sektörünün aranan çözüm ortaklarından Gözde Elektrik birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Önce çıraklık sonra kalfalık ve en sonunda da ustalık eserleri ile yıllardır adından söz ettiren firmamız, içinden çıkılamaz ve baş edilemez teknik sorunların sorumluluğunu almaya siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve bizlere gösterdiği ilgi ile devam etmektedir.

Ciddi yaralanmalarla sonuçlanabilecek kazaların yaşanabileceği elektronik sektörü alanında uzman güvenlik ve insan hayatı konularında hassas bir içerik barındırmaktadır. Bizde Gözde Elektrik olarak bu ciddiyetle işlerimize yaklaşıyor ve siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini birinci önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Çözümsüzlüğün çözüm getirmeyeceğini bildiğimiz bu sektörde siz değerli müşterilerimizin sorunlarına kesin ve nokta atışı çözümler üretiyoruz. Sürekli gelişen ve genişleyen teknolojinin avantajlarını iş hayatımızın her alanına yansıtmaktan mutluluk duyuyor ve günden güne hız kesmeden araştırma yapıyoruz.

Antalya elektronik alanında kaliteli hizmet ve pratik çözümler anlayışımızla yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalarımızı titizlikle yürütüyor olabilecek her türlü elektrik arızalarınızı konularında uzman ekiplerimizle yerinde inceleyerek tüm tadilat, bakım, onarımlarınızı sizin için gözden geçiriyoruz. Akıllı, akıcı ve kalıcı çözümlerimizle 7 gün 24 saat tüm teknik imkân ve personellerimizle aralıksız çalışıyor, güveninizi kazanmak için uğraşıyoruz. En uygun fiyat politikası hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözümler üretiyor ve mümkün olabilecek yeni mağduriyetlerin önüne geçme garantisi veriyoruz. Gözde Elektrik olarak gururla söylemek isteriz ki, elektrikçi arıyorsanız mutlaka önce bize ulaşın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR