• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gözde Et Market & Kasap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Onur Akgül

Beslenme ve gıda insan sağlığında çok büyük rol oynamaktadır. Temel yaşam gereksinimlerimizden biri olan gıdanın, güvenilir ve kaliteli olması da oldukça önemli bir husustur. Son dönemde sofralarımıza kaliteli ürünün yanı sıra kalitesiz ve zararlı ürünlerin de kolay dahil olabildiğini görerek, ürünlerimize gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti artırmış bulunmaktayız.

Samsun kasap sektöründe, yerimizi Salıpazarı’nda almış Gözde Et Market ve Kasap olarak halkımıza hizmet vermekteyiz. Bünyemiz; hayvanlarımızın kesimi, doğru şekilde parçalara ayrıma işlemi, uygun koşullarda depolanma ve satışa sunulma aşamasına kadar titizlikle çalışmaktadır. Marketimizde beyaz et ve kırmızı et çeşitlerinizden damağınıza uygun her türlü ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Günümüzde kasap ve et market alanında gelişmeler, değişimler meydana gelmiştir. Bizler bu gelişmeleri yakından takip ederek, hizmet şekli, işleyiş, sunum gibi daha birçok konuda üstümüze düşeni yerine getirmiş bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz alan insan sağlığıyla yakından ilgili olduğu için bu konuda ciddi önlemler alıp, uyulması gereken kuralları dikkatle takip etmekteyiz. Öncelikle hayvanlarımız İslami şartlara uygun koşullarda kesilmekte ve ortamın hijyenik koşullarına önem verilmektedir.

Etlerimizi sizler için satışa sunduğumuz bu alanı özenle seçerek, hizmet vermeye başlamadan önce; aydınlatmasından, yüzeylerine, havlandırmadan, kullanılacak alet ve ekipmanlara kadar hazırlıklarımızı eksiksiz tamamlamış durumdayız. Bununla beraber bizler günlük temizlik ve bakımımızı aksatmadan yapmaktayız. Sizleri de sunduğumuz bu, yüksek kalite ve damak tadınızı şenlendirecek şahane lezzetleri tatmaya bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar