• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Kuru Temizleme

Adres :

Diclekent Bulvarı Peyas Mahallesi 216. Sok. Carmar Karsısı 19/ C Diclekent Diyarbakır » Dicle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veysi Gençer - Yasin Gençer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 067 21 21

Whatsapp 2:

0 (530) 690 70 92

Firmamız; Diyarbakır hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimize kuru temizleme hizmeti vermektedir. Firmamızın kuruluş amacı gündelik hayatta kullandığınız kıyafetleriniz, gelinlik, tuvalet, smokin, abiye, nubuk, gibi her türlü özel gün giysileriniz, perde, yatak örtüsü, koltuk kılıfı, pike, battaniye vb. gibi ev tekstili ürünlerinize kuru temizleme hizmeti vermektir. Firmamız müşterilerine sunduğu hizmetleri en uygun fiyatlar ile özel kimyasal maddeler kullanarak temizlemektedir.

Firma olarak sadece giysilerinizi temizlemiyoruz. Aynı zamanda giysilerinize yapışan bakterileri ve virüsleri temizleyerek sağlığınızı da koruyoruz. Kuru temizleme işlemi sırasında kumaş türü ve yapısına göre tamamen hijyenik bir hizmet sunuyoruz. Tül, vual, palet, nakış, pullu ve işlemeli gelinlik ve abiye tarzı özel giysileriniz ile tül perde, el örgüsü dantel örtüler gibi narin kumaşlarda ileri teknoloji ve kuru temizleme için özel olarak tasarlanmış cihazlarımızı kullanarak en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Firma olarak kuru temizleme sektöründe öncü firmalardan biriyiz. Firmamızın başlıca çalışma prensipleri doğruluk, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışımızdır. Bu prensiplerimiz ekseninde verdiğimiz hizmetlerde daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma olarak sektördeki devamlılığımızı sağlamak amacı ile alt yapımızı çağın getirisine uygun bir şekilde sürekli olarak desteklemekteyiz. Dolayısıyla sosyal ağlardan da müşterilerimizin bize ulaşabilmelerine olanak tanımaktayız. Firma olarak gelecekteki hedefimiz daha geniş kitlelere ulaşmaktır. bunun için profesyonel kadromuz ile birlikte hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin sektörde emin adımlar ile ilerliyoruz.

Diyarbakır diclekent kuru temizleme firmaları,Diyarbakır diclekent hijyenik kuru temizleme,Diyarbakır diclekent kuru temzileme hizmeti,Diyarbakır diclekent kuru temzilemeciler,Diyarbakır diclekent gelinlik kuru temizleme,Diyarbakır diclekent abiye kuru temizleme,Diyarbakır diclekent en yakın kuru temizleme firması,Diyarbakır diclekent en iyi kuru temizleme,Diyarbakır diclekent uygun fiyatlı kuru temizleme,Diyarbakır diclekent hızlı kuru temizleme,Diclekent kuru temizleme firmaları,Diclekent hijyenik kuru temizleme,Diclekent kuru temzileme hizmeti,Diclekent kuru temzilemeciler,Diclekent gelinlik kuru temizleme,Diclekent abiye kuru temizleme,Diclekent en yakın kuru temizleme firması,Diclekent en iyi kuru temizleme,Diclekent uygun fiyatlı kuru temizleme,Diclekent hızlı kuru temizleme,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR