• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gral Büfe Mezitli

Adres :

Deniz Mah. Ziya Gökalp Caddesi Belediye Büfe 29/a Mezitli/ Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Yalçın

E-Posta Adresi :

gralbufe@gmail.com

Mersin alışveriş sektöründe güvenle tercih edebileceğiniz Gral Büfe Mezitli, tüm kalitesiyle hizmetinizde olmaya devam ediyor. İnsanlar alışveriş alanında oldukça dikkatli. Çünkü alışveriş alanında ürünlerin kaliteli ve fiyatı her zaman doğru olmayabiliyor. Biz, müşterilerimizin yerine kendimizi koyduğumuz zaman görmek istediğimiz hizmet doğrultusunda hizmet veriyoruz. Her zaman müşteri haklarını göz önünde bulunduruyor, kalite standartları içinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sizler de marketimizi güvenle tercih ederek istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Büfemizde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Ürünler kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Biz, sektörde bulunan çoğu büfeye göre müşterilerimiz için uygun fiyat aralığında ürün satışı yapıyoruz.

Sadece ürün satışı yapmıyoruz. Ödemek istediğiniz faturaları buradan ödeyebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemeden faturanızı ödemiş olursunuz. Sektörün gelişmiş ismi olarak alkollü ve alkolsüz içecek satışı yapıyoruz. Satışa sunduğumuz tüm ürünler kaliteli ve güvenilirdir. Aynı zamanda büfemizde çeşitli atıştırmalıklar da bulunuyor. Çerez ve atıştırmalıklar arasından istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Elektrik, doğal gaz, su, GSM, internet, telefon, ADSL fatura ödeme noktası olarak ödemeniz gereken faturaları ödemenize yardımcı oluyoruz.

Büfemizden aldığınız ürünün ödemesini ve faturalarınızın ödemesini nakit veya kartla yapabilirsiniz. Büfemizde tüm kredi ve banka kartları geçmektedir. Sektörün güvenilir ve tecrübeli ismi olarak sizlere uygun fiyat aralığında kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, tecrübeli ve disiplinli ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR