• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Green Gloss Güzellik Salonu

Adres :

Birlik Mah.444 Sokak No: 3/b Çankaya Ankara -şube 2 Gazi Mah. Şenol Caddesi No: 86/1 Yenimahalle Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esranur Kılınç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kilincesranur93@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 772 28 61

Whatsapp 2:

0 (544) 772 28 61

Whatsapp 3:

0 (552) 310 53 28

Çankaya’da bulunan güzellik merkezimizle Yenimahalle güzellik merkezi sektöründe kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Değerli müşterilerimize istediğini değişimleri tüm kalitesiyle gerçekleştirerek memnuniyetlerini arttırıyoruz. Sektörde çalışmalarımızı başlattığımız günden bu yana müşterimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Böylece sektörde güvenle tercih ediliyoruz. Yaptığımız çalışmalar müşterilerimiz tarafından beğeniliyor. Güzellik merkezimiz de sektörde güvenle ve beğeniyle tercih ediliyor.

Cilt bakımı, saç bakımı, el ve ayak bakımı, akne leke tedavisi, kalıcı makyaj işlemleri, kalıcı makyaj silme, dövme silme, buz lazer epilasyon, estetik, manikür ve pedikür, kirpik uygulaması, kalıcı kaş tasarımı ve protez tırnak işlemleri sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Bu çalışmalarımızı profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ekibimizle birlikte müşterilerimizin isteklerine en uygun, kaliteli ve başarılı çözümler sunuyoruz. Sektörde farkımızı özgürce ortaya koyuyoruz çünkü biz bu işi en iyi yapan tek firmayız. Sizler için uygun fiyatlarla çalışmayı da ihmal etmiyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz, firmamızda ve hizmetimizde değişimler yapıyoruz. Müşterilerimiz için kendimizi geliştirmekten çekinmiyoruz. Sektörde adımızdan güvenle bahsettiriyorsak güler yüzlü, samimi, dürüst, işinde başarılı, değişime ve gelişime açık, kendini geliştirmeyi önemseyen, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip, işine ve çevresine saygısını koruyan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR