• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Green Nature Garden

Adres :

Esenboğa Merkez Mah. Ankara Cad. No: 6/1t ( Sulama Merkez Karayolları Yanı ) Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Coşkun Karadavut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 806 76 27

Green Nature Garden olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara organizasyon sektörde hizmet vermekte olan Green Nature Garden olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Firma olarak sunduğumuz organizasyon çok çeşitli olmaktadır. Bu organizasyonlar; düğün, kına, nişan, piknik, kahvaltı vb. gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde sizin memnuniyetiniz bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Ve sizi memnun etmek için çalışmaktayız. Bu doğrultuda da size em üst kalite hizmeti verebilmek için alanında deneyimli, çalışkan, özverili ve yetenekli insanlardan oluşan bir ekip ile çalışmaktayız.

Size sağladığımız piknik hizmetinde ailenizle ya da arkadaşlarınızla güzel bir gün görebilmeniz için her türlü olanağı sizlere sağlamaktayız. Diğer hizmetimiz kahvaltı da ise serpme kahvaltı başta olmak üzeri birçok çeşit sunmaktayız. Düğün, kına ve nişan gibi hizmetlerimizde sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda çalışmaktayız. Sizin memnuniyetiniz için alanı sizin isteğiniz doğrultusunda ayarla bilmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz çevrede öncü firmalardan birisi olarak asıl hedefimiz sektörde önde gelen firmalardan birisi olmaktadır. Ve her geçen gün bu hedef doğrultusunda da çalışmaktayız. Bu sebeple de siz müşterilerimizin memnuniyeti için en uygun fiyat ile hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Hizmetimizden faydalanmak için irtibat yolları ile bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR