• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gtos Bucak Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derya Özsoy

Vücudunuzdaki tüm ağrıları gidermek için görev yapmakta olan firmamız Gtos Bucak Sağlıklı Yaşam Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Burdur sağlık sektörü içinde yer alan firmamız müşterilerimize çok geniş yelpazesi olan hizmetler sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz hizmetlerimiz; bel ve boyun fıtığı tedavisi, kanal daralması tedavisi, bağ yaralanmaları, bel ağrıları, kireçlenme, tendon yaralanmaları, kas yırtıkları, kas ağrıları, donuk omuz tedavisi, sırt ağrıları, kulunç ağrıları ve spazm olarak sayılabilir. Bunlar dışında bir de reformer pilates hizmeti de vermekteyiz. Pilatesle hem sıkılaşma, hem kilo kaybı sağlanır; hem de duruş bozuklukları da giderilmesinde de faydası vardır. Hamile pilates salonumuz da mevcuttur.

Firmamızda verdiğimiz hizmetlerle hastalarımızın tek seansta ilaçsız olacak şekilde tedavi edilmeye çalışılır. Duruş bozuklukları, çok ayakta kalma, yanlış pozisyonlu oturuşlar en çok ağrıya neden olan hareketlerdir. Bu ağrılar nedeniyle merkezimize başvuran hastalarımız için öncelikle ücretsiz ön görüşme yapılır, deneme seansları düzenlenir. Hastalarımız kararı verince de tedavi başlanır.

Firmamız çalışanları ilgili eğitimleri almış, belge ve sertifikalara sahip, işlerinde uzman ve yılların verdiği sektör tecrübesine sahip kişilerdir. Merkezimizde temizliğe çok özen gösterilmektedir. Her hasta sonrasında ilgili oda hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmektedir. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ağrılarını gidermeye çalışıyoruz. Sektörde en iyi olmak amacıyla tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, gerekli ekipman tedariki sonrasında merkezimizde uyguluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR