• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güç İthalat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Güç

Güç İthalat olarak İstanbul Fatih’te faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır bin bir türlü uygulamaya imza atmakta, toptan satış yaparak en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Alışverişte her zaman satın alınırken kazanılır. Bizler yıllardır bunu deneyimledik. Bu yüzden de pazarda çok geniş bir araştırma yapıyor, en kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajıyla bulmaya çabalıyoruz. Yıllardır da bunu başardığımız için müşterilerimiz ile birlikte kocaman bir aile kurduk. Her geçen gün bu ailemizi daha da genişletmeye, daha ileriye taşımaya gayret gösteriyoruz.

İstanbul alışveriş sektörünün örnek ve öncü firmalarından birisi olarak daima öngörülü olmaya çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetini daima en üst noktada tutabilmek adına ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında, tam da istediğiniz gibi hayata geçirmeye uğraşıyoruz. Alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapmakta olan, güler yüzü hizmeti şiar edinerek bunu istisnasız bütün müşterilerimize yansıtmaktan memnuniyet duyan bir ekibe sahibiz. Güçlü ekibimizle birlikte değişen tercihleri göz önünde bulundurarak her seferinde daha güzelini, daha özelini sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz.

Güç İthalat olarak hizmetlerimizin daima yüksek kaliteli olmasını önceliyoruz. Her biri dünya markası, işletmelerinizde rahatlıkla satışını yapabileceğiniz ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Toptan gözlük satışı, toptan zikko satışı, bayan saatleri satışı, erkek saatleri satışı, toptan cüzdan satışı, erken eldiven satışı ve çok daha fazlasını cazip fiyatlarla yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR