• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gül Elektrik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Konyar-mustafa Konyar

reklam logosu
  • firma fb

Elektrik, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak hem yaşam ortamlarında hem çalışma ortamlarında hem de kamusal alanlarda mutlak bir ihtiyaç oluşturmaktadır. Bu nedenle Gül Elektrik olarak Manisa genelinde her alanda istediğiniz hizmetleri en kaliteli şekilde sağlayabilmekteyiz. Firmamız, Manisa elektronik sektöründe merkez ilçe üzerinde verdiği hizmetler ile il geneline yayılan bir hizmet ağına sahiptir.

Firmamız tarafından elektrik konusunda verilen hizmetler arasında elektrik tesisatı döşenmesi, elektrik ustası hizmetleri, pano kurulumu, aydınlatma sistemleri projeleri gibi birçok farklı nokta bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda profesyonel bir şekilde kullanılması tercih edilen LED aydınlatma sistemleri ve güvenlik sistemleri konusunda firmamız profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu hizmetler konusunda sahip olduğumuz sistemler, malzemeler ve usta personellerimiz en iyi projeler ile uygulamalar gerçekleştirebilmektedir. Evinizde, büronuzda, ofis ve mağazalarınızda gerçekleştirilecek aydınlatma projeleri için ilk proje noktasından son uygulama noktasına kadar profesyonel hizmet veriyoruz.

Manisa genelinde elektrik tesisatları ve elektronik hizmetler konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yüksek bir standart ile hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Bu noktada sahip olduğunuz ürün çeşitliliği ve hizmet çeşitleri sayesinde müşterilerimiz için avantaj oluşturuyoruz. İstenen her hizmette alternatif ürünler ve sistemler sayesinde ve avantajlı fiyatlar sayesinde müşterilerimizin beklentilerini rahatlıkla karşılıyoruz. Özgün bir yapıya sahip olan firmamız sektörün önemli işletmelerinden biri olarak, son teknolojiler ve her zaman gelişen sistemlerle hizmet vermeyi bir ilke olarak görmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR