• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güldeste Yetenek Geliştirme Merkezi

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi 2. Şimşek Sokak Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferah Pal

E-Posta Adresi :

seyda.pal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 403 04 96

Whatsapp 2:

0 (507) 062 36 35

Whatsapp 3:

0 (546) 403 04 96

Whatsapp 4:

0 (507) 062 36 35
Güldeste Yetenek Geliştirme Merkezi olarak bursa yıldırım oyun evi,bursa yıldırım gündüz bakım evi,bursa yıldırım en yakın anaokulu,bursa yıldırım güvenilir anaokulu,bursa yıldırım en iyi anaokulu,bursa yıldırım güvenilir gündüz bakım evi,bursa yıldırım çocuk hobi etkinlikleri,bursa yıldırım çocuklar için sanat etkinlikleri,bursa yıldırım çocuklar için aktivite merkezi,bursa yıldırım yaz okulu vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne sadece ve sadece müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektördeki diğer rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmaktan gurur duyuyoruz. Bursa şehrinde göstermiş olduğumuz hizmetler kapsamında en çok tercih edilen firmayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR