• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülgönül Çiftliği ( Seferihisar Kurbanlık Satışı )

Adres :

Düzce Mahallesi Torlak Küme Evleri No: 35 İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sertaç Gülgönül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sertac_gulgonul@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 647 18 98

Gülgönül Çiftliği İzmir Seferihisar’da birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hayvancılık her zaman insan yaşamının bir parçası olmuştur. Çünkü insan sağlığı için çeşitli besinler tüketilmelidir ve hayvansal gıdalar bunların başında gelir. Vücudun ihtiyacı olan ve sağlıklı gelişimine devam edebilmesi için her aşamada hayvansal gıdalar yeterli oranda tüketilmelidir. Günümüzde özellikle besi çiftlikleri hayvancılığın yapıldığı yerlerdir ve bizler yılların bilgi, birikim, deneyimini kaliteli üretimlerimizle sürdürüyoruz.

İzmir hayvancılık sektörünün lider firmalarından birisi olarak her zaman profesyonelliği önem veriyoruz. Kendini yetiştirmiş, gelişime açık, güler yüzlü, işini deven bir ekibe sahibiz. Hijyenik ortamda, tamamen modern ekipmanlarla ve düzeneklerle donatılmış bir alanda hayvanlarımızı besliyoruz. Havanlarımıza son derece önem veriyor, beslenmelerine, sağlıklarına, temizliklerine azami dikkat ediyoruz. Bütün bunlar sonucunda sağlıklı ve lezzetli etler ortaya çıkıyor.

Çiftliğimizde her zaman küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımız bulunuyor. Yılın her döneminde hayvan satışı ve alımı yapıyoruz. Özellikle Kurban Bayramı için özenle seçtiğimiz hayvanlarımızı besliyor, bakıyor ve kurbanlık olarak hazırlıyoruz. Bu aşamada dinen bir hayvanın kurbanlık olabilmesi için sahip olması gereken özelliklere de dikkat ediyoruz.

Seferihisar kurbanlık alım satımı, büyükbaş hayvan alım satımı, küçükbaş hayan alım satımı, kurbanlık parçalama hizmeti, kıyma çekim hizmeti, adaklık küçükbaş, büyük baş hayvan satışı gibi bütün ihtiyaçlarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteyi, lezzeti, sağlıklı ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR