• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülmez Granit Mermer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Gülmez Cesim Gülmez

Gülmez Granit Mermer, Mersin Mermer ve Granit sektöründe kalite güvenin doğru adresidir. Mermer konusundaki tecrübemiz, uzman kadromuzla birleşince ortaya son derece güzel sonuçlar çıkıyor. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kendimizi geliştirdik. Kaliteli ürün, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilen, kaliteli, güvenilir bir mermer firması olmaktı ve bunu başardık. Vizyonumuz gittikçe büyüyerek Türkiye devi haline gelmek ve özgün mermer tasarımlarımızı tüm herkese ulaştırmak.

Gülmez Granit Mermer olarak mutfak, banyo, merdiven, koridor, tezgâh, salon ve mermere ihtiyacınız olan her yerde biz varız. İstediğiniz ebatlarda, istediğiniz şekilde özel mermer plaka üretimi ve mermer döşemesi, mermer yapılar oluşturuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz verimliliğimize de yansıyor. Yaptığımız çok çeşitli farklı ürünler sürekli olarak talep görmektedir. Biz de bu bağlamda kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz ve böylece verim %100’e çıkıyor. Bu verimliliği daha da artırmak için işçi sağlığı ve güvenliğine önem veriyoruz. En önemli şey insan sağlığıdır. Ayrıca çalışan moral motivasyonunu da yüksek tutuyoruz ki verimlilik daha çok artsın. Böylece ekip olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Geniş mermer sahasıyla Gülmez Granit Mermer Mersin’de çok elverişli koşullarda çalışmaktadır. Özel araçlar, özel makinalarla birlikte yenilikçi, pragmatik ve hızlı çalışmaktadır. Yaptığımız çalışmalar Mersin’de mermerciliği geliştirmiş ve teşvik etmiştir. Mersin’in hızla büyüyen mermer sektöründe öncü olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR