• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülşah İle Değişime Hazır Mısın

Adres :

Milas Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşah Yürek

E-Posta Adresi :

gulsahyurek0048@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 613 21 06

Whatsapp 2:

0 (553) 613 21 06

Gülşah İle Değişime Hazır Mısın sizler için sağlıklı ve mutlu bir hayatın yolunu gösteriyor. Sizler için özel olarak hazırladığımız beslenme önerileri ve ürünleri ile sağlık, mutluluk ve huzur getiriyoruz. Beslenme insan sağlığı için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Doğru şekilde yapılan beslenme uygulamaları ile fazla kilolardan kurtulmak, ideal kiloya ulaşmak ve daha sağlıklı olmak mümkün hale gelmektedir. Herbalife ürünleri kullanılarak yapılan düzenlemeler sayesinde kilo kontrolünüzü daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

Muğla danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Gülşah Yürek, bu alanda sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile kilo kontrolünüze yardımcı olmaktadır. Zayıflama işlemleri en çok tercih edilen işlemler arasında yer alır. Fazla kilolarından hızlı ve sağlıklı şekilde kurtulmak isteyenler için özel programlar uygulanmaktadır. Kişinin yaş, cinsiyet ve benzeri özellikleri dikkate alınarak hazırlanan programlar sayesinde sorunsuz bir zayıflama süreci oluşturulmaktadır. Danışmanlık işlemlerimiz sadece zayıflama ile sınırlı değildir. Kilo almak, ideal kiloyu korumak ve sporcular için beslenme gibi konular ile ilgili de bize başvurabilirsiniz. Beslenme düzeninizin sağlanması ve güç kaybetmeden kilo kontrolü yapılması için mutlaka uzman kontrolünde takip işlemi uygulanmalıdır. Sporcular için kilo kontrolü yapan ve güç veren ürünler kullanılarak program belirlenmektedir. Online danışmanlık uygulamamız ile ilk işlemler sonrasında evinizde süreç takibi yapılabilmektedir.

Danışmanlık yaptığımız ve ürünlerini sunduğumuz konular arasında cilt bakım işlemleri de bulunmaktadır. Güzel ve sorunsuz bir cilde sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR