• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gülşah Nazlı Beauty Nail Studio

Adres :

Cennet Mahallesi Alparslan Cadde No: 5/a Küçükçekmece/istanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülşah İset - Nazlı Yıldızoğlu

E-Posta Adresi :

nazliyildizoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 013 66 27

Nazlı Gülşah Beauty Nail Studio olarak İstanbul Küçükçekmece’de tırnaklarınıza benzersiz bir bakım öneriyoruz. Bakanlık onaylı ve sertifikalı uzmanlarımızın çalıştığı merkezimizde tırnaklarınıza fark edilecek büyük dokunuşlar yapıyoruz. Çalışma etiği ve ahlakı benimseyerek başladığımız bu yolda, güzellik sektöründe tırnaklarla alakalı özel olarak çalışan ve profesyonel hizmet veren önemli işletmelerden biriyiz. Bu anlamda da birçok müşteri kazanmaya devam ediyoruz.

Merkezimizde sizlere kalıcı oje ve protez tırnak uygulaması gibi tırnaklarınızla alakalı uygulamaları sunuyoruz. Bunları isteğiniz doğrultusunda en özenli şekilde gerçekleştiriyor ve tırnaklarınıza güzel bir dokunuş yapmayı planlıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanları bunlarla sınırlı tutmayarak aynı zamanda sertifikalı çalışanlarımızla profesyonel anlamda kaş tasarım ve makyaj hizmeti de sağlıyoruz. Kaş lifting, kirpik lifting gibi özen gerektiren çalışmaları en kısa sürede dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizleri memnun ediyoruz. Bu anlamda da sadece tırnaklarla ilgilenen bir stüdyo olmaktan çok, genel anlamda bir güzellik merkezi konseptiyle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Yarattığımız bu farklılıklarla İstanbul güzellik merkezi sektöründe adımızı duyurmaya devam ediyoruz. Tırnaklarıyla ilgili taleplerini işinin uzmanından isteyebilen müşterilerimiz sayesinde sektörde kalıcı olabilmeyi hedefliyoruz. Sizleri de sadece kalıcı oje veya protez tırnak gibi uygulamalarla değil, makyaj ve makyaj tasarımı, kaş tasarımı, kaş lifting ve kirpik lifting, dudak renklendirme gibi çeşitli uygulamalardan yararlanmak için de Küçükçekmece’de yer alan güzellik merkezimize sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR