• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Gültekin Besi Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayhan Gültekin

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Bursa'da hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan Gültekin Besi Çiftliği isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Günümüzde hayvan alım satım hizmeti sunmakta olan yüzlerce firma mevcuttur. Ancak hepsinin sunmakta olduğu hizmet aynı değildir. Her birinin satışa sunduğu hayvanların sağlığı ve kalitesi birbirinden farklıdır. Bizim bu noktaya son derece dikkat etmemiz gerekiyor çünkü satın aldığımız hayvanları kesip kırmızı et ihtiyacımızı karşılamaktayız. Kırmızı etin sağlığımız açısından ne kadar önemli olduğunu biliyor ve düzenli olarak tüketmemizin vücudumuz için son derece iyi bir şey olduğunda farkındayız. Bu nedenle satın alacağımız hayvanın sağlıklı bir hayvan olduğundan da emin olmak zorundayız.

Bursa hayvancılık, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imza atmış ve yüzlerce insanın kırmızı et ihtiyacına cevap olabilmiş tek firmadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten dolayı firmamız bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı da başarmış bulunmaktadır. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız sunduğu kaliteli hizmetten ötürü müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmıştır. Gece gündüz demeden canla başla çalışan ve sağlıklı hayvanlar yetiştiren firmamız, özellikle Ramazan Bayramı'nda müşteri akınına uğramaktadır. Kurban bayramının olmazsa olmazı olan büyükbaş ve küçükbaş hayvanları en uygun fiyata satışa sunan tek firma olarak hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan kaliteli ve güvenilir firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra mekânımıza gelerek yerinde hayvan seçimi yapabilir ve güvenilir bir alışveriş ile bunu sonuçlandırabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR