• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gümüş Pati Veteriner Tanı & Tedavi Merkezi

Adres :

Hacı Mütahir Mahallesi Nakışcı Caddesi Şehit Kamil Atalay İlköğretim Okulu Karşısı Cumhuriyet İş Hanı 18/a Konya » Ereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efkan Selçuk Gümüş

E-Posta Adresi :

efkanselcuk42@hotmil.com

Whatsapp 1:

0 (532) 255 68 75

Sevimli dostlarımız rahatsızlıklarını dile getirmede bizler kadar kabiliyetli değillerdir. Her hangi bir rahatsızlık durumunda göz ile göremiyorsanız çeşitli huzursuzluklar ile sizlere sıkıntılarını anlatmaya çalışırlar. Bu durumlarda yapmanız gereken onları rahatsızlıklarını teşhis edebilecek bir uzmana götürmektir. Gözle görünür rahatsızlıklarda da tedavi etmeye çalışmak yerine bir uzmana başvurmaktır. Uygulayacağınız yanlış bir müdahale daha büyük rahatsızlıkları beraberinde getirebilir. Konya evcil hayvan alanında veteriner tanı ve tedavi merkezi olarak hizmet veren kliniğimiz sevimli dostlarınıza yardım edebilmek için 7/24 açıktır. Gözle görülmeyen rahatsızlık durumlarında hızlıca teşhis konularak gerçekleştirdiğimiz uzman müdahaleleri ile rahatsızlık durumu en kısa sürede ortadan kalkar, sevimli dostlarınız sağlığına kavuşur. Gözle görülebilir açık yara vb. durumlarda da doğru tedavi uygulamalarımızla sevimli dostlarınıza gerekli uzman yardımını veririz.

Daha fazla sevimli dosta bakamayacağınızı düşünüyorsanız olası doğum ihtimallerini ortadan kaldırmak için uzman müdahalesi ile kısırlaştırma işlemi yapılan kliniğimize başvurabilirsiniz. Hayvan aşılama işlemlerinin uzman veteriner hekim tarafından yapıldığı kliniğimiz patili dostlarınıza konaklama hizmeti de vermektedir. Seyahatlerinizde sevimli dostlarınızı yanınızda götüremiyor, onları emanet edecek kimse de bulamıyorsanız kliniğimize gelebilirsiniz. Sevimli dostlarınızı misafir etmekten mutluluk duyar, onlara en iyi şekilde bakarız.

Sevimli dostlarınızın doğru tedavi yöntemlerini almalarını istiyorsanız, onları emanet edecek güvenilir bir klinik arıyorsanız; 7/24 hizmet veren uzman veteriner hekimimizi, onlara en iyi şekilde bakılacak kedi-köpek pansiyonumuzu güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR