• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Günarsu Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şahin Günar

reklam logosu
  • firma instagram

Su hayatımızın temel yapı taşlarından biri... İçtiğimiz suyun kaliteli ve sağlıklı kaynaklardan elde edilmesi de, barındırdığı vitamin ve minerallerden doğru şekilde faydalanmamızda büyük bir pay sahibi. Biz Günarsu Ticaret olarak, sizlere kaliteli ve besin değeri yüksek su hizmetini büyük bir itina ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

İstanbul su sektöründe, bizi rakiplerimizden ayıran en temel özellik ise, tüm siparişlerinize hızlı şekilde yanıt vermemizden kaynaklanıyor. Aynı zamanda suların üretim alanlarının temizliğinden yana da içiniz tamamen rahat olabilir. Doğal su kaynaklarından elde edilen suları, hijyen standartları doğrultusunda belirlenerek üretimi yapılan damacanalara dolduruyoruz. Bu sayede de sularımız ilk günkü tazeliklerini koruyarak, her bardakta aynı lezzete ulaşmanızı sağlamaktadır.

İşletmemizde en değer verdiğimiz konulardan biri de müşterilerimizin isteklerine doğru ve hızlı yanıt vermektir. Bu amaç doğrultusunda da, her bir çalışma arkadaşımızla sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aynı zamanda, her bir su siparişinizi en kısa süre zarfında adresinize teslim etmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Sizler de kaliteli hizmeti, alanında başarılı, güvenebileceğiniz ve hızlı teslimat yapan bir işletmeden almak istiyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız. Yıllar içinde geliştirdiğimiz çalışma disiplini ve güler yüzlü hizmet politikamızla bizi tekrar tercih edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Hızlı, lezzetli, temiz damacana su siparişlerinizi büyük bir mutlulukla evlerinize ve işyerlerinize teslim etmeye devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR