• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günayatölye

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Takı ve aksesuarlar hem erkek hem de bayanların vazgeçilmezidir. Kıyafetlerin, kişisel bakımın, zarafetin tamamlayıcısı olan takılar ve aksesuar ürünleri, doğru seçimle şıklığınızı çok daha üt noktalara taşıyabilir. Hele ki size özel tasarlanmış, hayallerinize ve duruşunuza göre dizayn edilmiş bir takı, beklentilerinizin çok daha ötesinde sonuçlar doğurabilir. İzmir Karşıyaka’da faaliyet gösteren Günayatölye olarak bizler uzun yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, bilgi, birikim ve deneyimlerimizi her günün sonunda daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Kısa sürede başarı basamaklarını tırmanarak zirveye yerleştiğimiz alanda, başarılarımızın tesadüf olmadığını kanıtlamak için hep daha fazla çalışıyor, hep daha iyisiyle karşınıza çıkıyoruz. Başarılarımızın haklı gururunu yaşarken hedeflerimizi ileriye taşımaktan de geri kalmıyoruz.

İzmir takı ve aksesuar sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin tercihleriniz ve zevkleriniz doğrultusunda profesyonel çözümler üretmek adına her ne gerekiyorsa tam zamanında, tam da istediğiniz karşılığı üretmeye gayret gösteriyoruz. Sürekli değişen ve gelişen takı modasını yakından takip ediyor, tüm dünyada ortaya çıkan modanın, yeniliklerin, en eşsiz güzelliklerin en hızlı uygulayıcılarından birisi oluyoruz.

Günayatölye olarak her biri alanında yetişmiş, tecrübe ve deneyim sahibi, işini severek yapan, kendini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte altın kolye tamiri, kişiye özel gümüş tasarımları, altın kolye satışı, pırlanta yüzük satışı, takı setleri satışı, onarımı yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR