444 24 98
  1. Reklam
  2. İstanbul
  3. Gündoğan Kristal

Gündoğan Kristal İletişim Bilgileri

Gündoğan Kristal

KURUMSALGündoğan kristal 10 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır.Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri,tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak,ustalarımızın hünerli ellerinde şekillenmektedir.Kristalin saflığı ve ışıltısı Gündoğan kristal sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir.Kimi zaman güzellik yarışmasında başa takılan taç ve eldeki asa, kimi zaman hediyelik bir masa aksesuarı olmaktadır. Efes Kütüphanesi’nden Truva Atı’na, Nemrut Heykelleri’nden Noel Baba’ya kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır.Özel tasarım kupalar ve madalyonlarla futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız.Bayi toplantıları,kuruluş yılı organizasyonları,kongre ve sempozyumlarda, klasik ürün gruplarının yanı sıra ,özel tasarımlarımızla da sizlere farklı seçenekler sunmaktayız.Laser tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizi teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi arttırmaktayız.İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Adres Adres Karadeniz Mah. 1177 Sok. No : 4  500 Evler / Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon 1 Telefon 0 (212) 477 26 29
Telefon 2 Telefon 0 (542) 291 75 82
Yetkili Yetkili Metin
Web Adresi Web Adresi
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İstanbul
Karadeniz Mah. 1177 Sok. No : 4  500 Evler / Gaziosmanpaşa / İstanbul

Gündoğan Kristal Firması Hakkında

KURUMSAL

Gündoğan kristal10 yılı aşkın deneyimiyle,kristal ödüller,plaketler,hediyelikler ve promosyon ürünleriyle yanınızdaki iş ortağınızdır.

Binlerce yıllık cam sanatının incelikleri,tasarımcılarımızın yaratıcılığı ile buluşarak,ustalarımızın hünerli ellerinde şekillenmektedir.Kristalin saflığı ve ışıltısı Gündoğan kristal sürekli yenilenen teknolojisiyle bir potada erimektedir.Kimi zaman güzellik yarışmasında başa takılan taç ve eldeki asa, kimi zaman hediyelik bir masa aksesuarı olmaktadır. Efes Kütüphanesi’nden Truva Atı’na, Nemrut Heykelleri’nden Noel Baba’ya kadar kültürel miraslarımız, kristal birer obje olarak şekil bulmaktadır.

Özel tasarım kupalar ve madalyonlarla futboldan basketbola ,tenisten yüzmeye kadar bütün spor dallarında ihtiyacınız olan özgün ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Geniş bir hediyelik ürün yelpazesi sunmaktayız.

Bayi toplantıları,kuruluş yılı organizasyonları,kongre ve sempozyumlarda, klasik ürün gruplarının yanı sıra ,özel tasarımlarımızla da sizlere farklı seçenekler sunmaktayız.

Laser tekniği ile yaptığımız çalışmalarla, geleneksel cam işçiliğimizi teknoloji ile birleştirerek , firma logoları, ürünler, binalar vb. objeler kristal prizmaların içine 3 boyutlu olarak yerleştirilmektedir.Dekorasyon ve iç mimari projelerine yönelik ,özel tasarım dekoratif ürünler,uygulamalar ve iç mekan aksesuar çalışmalarımızla da seçeneklerinizi arttırmaktayız.İhtiyacınız olan tüm projelerinizde yanınızda yer almaktan,yaratıcı çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

 Gündoğan Kristal FİRMA ETİKETLERİ

İstanbul Albüm Plaket Kutuları İmalatı Yapanlar

İstanbul Figürler İmalat Firmaları

İstanbul Gümüş Tabak Plaket İmalat Firmaları

İstanbul Kadife Kutu Albüm Plaket İmalat Firmaları

İstanbul Kadife Kutu Albüm Plaketler

İstanbul Kokar Üretim Firmaları

İstanbul Kristal Ödül Üretimi Yapanlar

İstanbul Ahşaplı Kristal Plaket Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Anahtarlıklar Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Fotoğraf Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Küp Ve Objeler

İstanbul Kristal Kupa Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Masa Üstü İsimlikler

İstanbul Kristal Plaket Firmaları

İstanbul Yeşil Cam Kristal Plaket Firmaları

İstanbul Madalyon Üretimi Yapanlar

İstanbul Kupa Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Küp Ve Objele Üretimi Yapanlar

İstanbul Kristal Masa Üstü İsimlikler Üretimi Yapanlar

İstanbul Plaket Üretici Firmaları


Devamını Göster