• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Gündoğdu Eczanesi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Gündoğdu

Gündoğdu Eczanesi olarak Gaziosmanpaşa en yakın eczane,Gaziosmanpaşa gece açık eczane,Gaziosmanpaşa bebek sağlık ürünleri satışı,Gaziosmanpaşa sağlık ekipmanları satışı,Gaziosmanpaşa nöbetci eczane,Gaziosmanpaşa besin takviyesi satışı,Gaziosmanpaşa ek gıda takviyesi satışı,Gaziosmanpaşa sporcu besin destek ürünleri satışı,Gaziosmanpaşa kozmetik ürünleri satışı,Gaziosmanpaşa vitamin tablet satışı,Gaziosmanpaşa bebek sağlık ürünleri satışı,Gaziosmanpaşa dermokozmetik şampuan satışı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sadece yerel çapta Türkiye pazarında değil dünya çapında da önde gelen firmalardan biri olmayı başarmış firmamız yerel düzeyde başlattığı çalışmalarını bugün uluslararası boyutlara taşıyan bir firma olmakla taçlandırmıştır. Kalite standartlarından taviz vermeden hizmetlerini ve ürünlerini sunmaya devam eden, bu yolda markalaşarak kurumsal bir yapıyı da oluşturan firmamız kalite standartlarında olduğu gibi etik kurallarından ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından da vazgeçmeden çaba göstermeye devam etmektedir.

İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR